1.Скласти квадратне рівняння за його коренями 10 і -7.2.знайдіть натуральне число х, квадрат

якого на 42 більший за дане число + як виконувати​

Ответы на вопрос

Отвечает Саидова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. По формулам Виета:

x²+px+q=0

x₁+x₂=-p; -7+10=3

x₁x₂=q; -7·10=-70

x²-3x-70=0

2. x²=x+42

x²-x-42=0

x₁+x₂=1; -6+7=1

x₁x₂=-42; -6·7=42

x₁=-6 - не подходит, так как x - натуральное число.

x₂=7

Ответ: 7.