У трикутнику всі сторони рівні його периметр дорівнює 36см побудуй прямокутник довжина якого удвічі

менша за сторони трикутника а ширина на 3 см менша ніж довжина обчисли периметр цього прямокутника. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Артём.

Ответ:

довжина 1 сторони трикутника 36:3=12  довжина прямокутника 12:2=6 ширина 6-3=3 перимет( 6+3)-2=9-2=18 (СМ) периметр

Пошаговое объяснение: