Учень витягнув екзаменаційний білет із 25, які лежали на столі. Знайдіть імовірність того, що номер

узятого білета: а) закінчується цифрою 5; б) ділиться на 3; в) ділиться на 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Резкий Артём.

а) 5,15,25  ,  3/25*100=12%

б) 25/3=8(3) , вероятность 8/25*100=32%

в) 25/4=6,25, вероятность 6/25*100=24%