Оператор комп'ютерного набору набирала щодня 18 сторінок рукопису книжки й за 5 днів надрукувала

1/6 усіх сторінок рукопису. Визнач, скільки сторінок містить рукопис

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Пусть А(работа) = Х, v(продуктивность) = 18 ст в день, t(время) = 5 дн.

Составим уравнение:

18*5 = 1/6Х

90=1/6Х(Умножим обе стороны уравнения на 6)

540=Х

ответ:540 страниц