Знайдіть число якщо 2,5% від нього дорівнює (9 3/4:5 1/5+3 2/5×2 7/34):1 9/16


Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Артём.

Ответ:

240

Пошаговое объяснение:

(9 3/4 :5 1/5 +3 2/5 ×2 7/34):1 9/16=(39/4 ·5/26 +17/5 ·75/34)·16/25=((3·5)/(4·2) +15/2)·16/25=(15/8 +60/8)·16/25=75/8 ·16/25=3·2=6

x - неизвестное число.

x=(6·100%)/2,5%=240