Спрости вираз -3(1.2x-2)-(4-4.6x)+6(0.2x-1) і обчисліть його ззначення при x= ​ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Инютина Алина.

= -3,6х + 6 - 4 + 4,6х + 1,2х - 6 =

= (4,6х - 3,6х + 1,2х) + (6 - 4 - 6) =

= 2,2х - 4

при х = 15/2

2,2 · 15/2 - 4 = 33/2 - 4 = 16 1/2 - 4 = 12 1/2

Вiдповiдь: 12 цiлих 1/2 (або 12,5 в десяткових дробах).

Отвечает Князев Дима.

Ответ:12,5

Пошаговое объяснение:

15/2 = 7,5

-3(1.2 × 7,5 - 2)-(4-4.6 × 7,5)+6(0.2× 7,5 - 1) = -3 × (9 - 7) - (4 - 34,5) +6(1,5 - 1) = -27 + 30,5 + 3 = 12,5