Із міста А до міста В, відстань між якими 450 км,виїхав автомобіль зі швидкістю 75 км\год. На якій

відстані від міста В буде автомобіль через t год? Складіть вираз для розв'язання задачі та знайдіть його значення,якщо/=2 год; 3,5 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

Ответ:

Расстояние = 75 * t

Через 2 часа: 75*2 = 150 км

Через 3,5 часа: 75*3,5 = 262,5

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(75×t)+6