Допоможіть. З міста А до міста Б , відстань між якими 35 км, виїхав мотоцикліст зі швидкістю 54

км/год. Одночасно йому на зустріч з міста Б виїхав легковий автомобіль, який рухався з швидкістю 20 м/с. На якій відстані від міста А вони зустрінуться.

Ответы на вопрос

Отвечает Северенюк Даша.
20 м/с=20:1000*3600=72 км/ч (скорость автомобиля)
54 км/ч+72 км/ч=126 км/ч (скорость сближения)
35 км:126 км/ч=5/18 ч (время до встречи)
54 км/ч*5/18 ч=15 км
Ответ: они встретятся в 15 км от А