Быстрее, плиз В строительстве дороги принимали участие две бригады, причём число рабочих первой

бригады составило 53 % числа всех рабочих двух бригад вместе. Сколько рабочих в каждой бригаде, если в первой бригаде на 6 человек больше чем во второй? Нужно решение через Х.

Ответы на вопрос

Отвечает Панфёрова Анастасия.

Відповідь:

Позначимо через Х кількість людей в 1 та другій бригадах відповідно, тоді маємо:0,53х-кількість людей в 1 бригаді, 0,47 х- в другій бригаді., тоді маємо: 0.53Х-0,47Х=6     0,06Х=6  , Х=6/0,06=100(людей)  В двох бригадах маємо 100 людей.   Тоді в першій бригад було  53 людини(53% за умовою задачі),  а в другій на 6 людей менше , 53-6=47 людей.

Покрокове пояснення: