Марія купила овочі у супермаркеті і поклала їх в 3 пакети.Перший пакет містив 1,1кг овочів,а другий

950 г овочів.Якщо в середньому одному пакеті було 960 г то скільки кг овочів було в третьому пакеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Анибалов Вова.

Переведемо всі величини в грами: 1100, 950, 960. За умовою середнє арифметичне дорівнює 960. Нехай у третьому пакеті було x грамів. Складемо рівняння:

\dfrac{1100+950+x}{3}=960\\\dfrac{2050+x}{3}=960\\2050+x=960 \cdot 3\\2050+x=2880\\x=2880-2050=830

Відповідь: 830 грамів (тобто 0,83 кг).

Отвечает Кондратьев Егор.

відповідь:

830 грам було в третьому пакеті

Покрокове пояснення:

960 грам × 3 = 2880 грам

2880 - 1100 - 950 = 830 грам було в третьому пакеті