Рашенной. в 3-«В» классе учится 32 ученика. 3/4 частивсех учеников стали членами

Республиканскойдетской библиотеки. Сколько учеников записалисьв библиотеку? Покажите решение задачи накруговой диаграмме.​

Ответы на вопрос

Отвечает Блакунова Ксюша.

Ответ:

24 учня.

Пошаговое объяснение:

3/4 частини дорівнює 0.75, якщо 32 учня , це 100%, то 3/4 це 75 %, складемо пропорцію і вирахуємо її 32-100%, х-75%, х =32*75/100=24 учня.

  А що стосується діаграми, то зробіть коло, яке відповідає  32 учнія, а

 21 учень-це 3/4 кола, тому 1/4 кола буде чистою, вона не буде заштрихована.Все.