Дуже потрібно Олені 24 роки. коли їй було стільки років скільки тепер Марії, тоді Марії було

вдвічі менше років ніж зараз Олені. Скільки років Марії? (з розвязком)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

24/2=12 р. - вік Марії раніше.

Нехай вік Марії зараз - х р.

Різниця у віці між Марією і Оленою незмінна.

Тоді маємо рівняння:

24-х=х-12

36-х=х

2х=36

х=18

Відповідь: Марії зараз 18 років.