Спростіть вираз та обчисліть його значення: -5а + (-7а) – 2а + 6а при а = -2,5; 7; -4; 0,25; -1; 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Пошаговое объяснение:

-5a+(-7a)-2а+6а= -8а

1)-8*(-2.5)=20

2)-8*7= -56

3)-8*(-4)=32

4)-8*0.25= -2

5)-8*(-1)= 8

6)-8*0=0