Қоланың 85% мыс, қалғаны қалайы. 15 кг қоланың құрамындағы мыс қалайыдан неше килограмм артық?


Ответы на вопрос

Отвечает Аманов Жако.

Ответ:

85:100=0,85

5*0,85=4,25

5-4,25=0,75

4,25-0,75=3,5

Пошаговое объяснение: