Қоланың 10% қалайы , қалғаны мыс. 28кг қоланың құрамында неше кг мыс бар


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Максим.

Ответ:

100-10=90                                                                 28*90/100=25,2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Gulpa Viktoriya.

Ответ:

25,2 кг

Пошаговое объяснение:

мыс = 100% - 10% = 90%

28 кг - 100%

х  кг - 90%

\frac{28}{x} = \frac{100}{90}

100*x = 28*90

100*x = 2520

x = 2520 : 100

x = 25,2

Жауабы: 28 кг қоланың құрамында 25,2 кг мыс бар.