Сума трьох чисел дорівнює 16,8. Перше число в 5 разів більше за друге, а третє більше за перше на

3,6. Знайди третє число.

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Катюша.

Ответ:

Третє - 9,6

Пошаговое объяснение:

х - второе число

5х+х+(5х+3,6)=16,8

11х+3,6=16,8

11х=16,8-3,6

11х=13,2

х=13,2/11

х=1,2

Второе - 1,2

Перше - 1,2*5=6

Третє - 6+3,6=9,6