Одне число в 3 раза бiльше вiд другого. Якщо вiд першого числа вiдняти 1,8, а до другого додати

0,6,то одержимо однаковi результати. Знайдiть цi числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Берегельский Михаил.

Ответ:

-1,2 и -3,6

Пошаговое объяснение:

х-1,8 = 3х+0,6

-2х = 2,4

2х = -2,4

х = -1,2

3х = -3,6

Проверка:

х-1,8 = 3х+0,6

-1,2-1,8 = -3,6+0,6

-3 = -3