Спростіть вираз: 3 (х – 2у) – (у + 3х) – 4 та обчисліть його значення, якщо х = 7; у = -0,5 *


Ответы на вопрос

Отвечает Кавайный Илья.

Ответ:3(х-2у)-(у+3х)-4

3(7-2*0.5)-(0.5+3*7)-4=21-3-0.5-21-4=-7.5

Пошаговое объяснение: