мотоцикліст проїхав 228 км за 4 години . він проїде 90 км, якщо зменшить швидкість на 12км/год?

помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Перковская Катя.

Пошаговое объяснение:

228:4=57 (км/год)

57-12=45 (км/год)

90/45=2(год)