100г бидай өсіру үшін 120л су жұмсалады. Ал одан 5есе артық бидай өсіру үшін неше литр су қажет?


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:600

100*5=500

100*x=120*500

100*x=60000

x=60000/100

x=600

Отвечает Sergeeva Polina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ку от Павлова