Знайдіть три перших члени послідовності, що задано формулою an=5n-2, де nєN


Ответы на вопрос

Отвечает Аскербеков Куралбай.

Ответ:

a1=5×1-2=3

a2=5×2-2=8

a3=5×3-2=13

Пошаговое объяснение: