1. Знайдіть чотири перших члени послідовності, що заданоформулою х = 3n - 2, де пE N.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубарев Кирилл.

Ответ:

x1=3×1-2=1

×2=3×2-2=4

x3=3×3-2=7

x4=3×4-2=10

Пошаговое объяснение: