В другому ящику в два 0/2 рази більше груш, ніж упершому. Якщо зпершого ящикаперекласти в другий

8КГ, а потім докласти вдругий ще 12 кг, то вобох ящиках разомстане 45 кг. Скільки кггруш стало післяперекладання вдругому ящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Нехай у першому ящику x груш, тоді в другому 2x груш. Спочатку знайдемо, скільки груш спочатку було в другому ящику. Перекладання до уваги не беремо, бо воно не змінює загальнох кількості груш у двох ящиках. Якщо після докладання + 12 кг стало 45 кг, то разом було 45–12=33 кг. Складемо рівняння:

x+2x=33\\3x=33\\x=11\\2x=22

Тоді після перекладання там буде 22+12=34 груші.