у двох кошиках було 38 яблук,причому в першому на 4 яблука більше,ніж у другому.Скільки яблук було

в кожному кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Дарина.

Ответ:

38:2=14-2=12 це перший 38:2=14+2=16 це второи