Із Харкова в Київ виїхав товарний поїзд. Через три години слідом за ним зі швидкість на 25

км/годину більшою вийшов пасажирський поїзд . Через 5 годин після виходу пасажирський поїзд обігнав товарний на 2 км. Знайдіть швидкість товарного поїзду. ответьте пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Катюша.

(х+25)*5-х*(3+5)=2

5х+125-3х-5х=2

5х-3х-5х=2-125

-3х=-123

х=-123/(-3)

х=41