моторний човен проплив 46,68км за течією річки та 49,7км проти течії.Скільки часу витратив човен на

весь шлях,якщо йоговласна швидкість дорівнює 37,2 км/год,а швидкість течії -1,7 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

2,6 годин.

Пошаговое объяснение:

37,2+1,7=38,9 (км/год) швидкість катера за течією

37,2-1,7=35,5 (км/год) швидкість проти течії

46,68/38,9 + 49,7/35,5 = 1,2 + 1,4 = 2,6 (год) був у дорозі катер.