30 відсотків доби людині потрібно для сну. Скільки відсотків доби людина використовує для активного

життя?

Ответы на вопрос

Отвечает Кореньков Валентин.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1 доба - 24 години

30% - x год

100% - 24 год

1) 24 * 30% : 100% = 7.2 (год) - потрібно людині для сну;

2) 24 - 7.2 = 16.8 (год) - використовує людина для активного життя.

Отвечает Белюкова Дарья.

Ответ:50%

Пошаговое объяснение:

Так как 30% на сон а 20% на неактивную жызнь