З одного міста в протилежних напрямках одночасно вирушили 2 авто..Швидкість 1 зних дорівнює 83.5

км/год щот на 7.8 км/год більша за швидкість 2.Якою буде відстань між ними через 4.5 годин після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

786.6

Пошаговое объяснение:

1.83.5+7.8=91.3

2.83.5+91.3=174.8

3.174.8×4.5=786.6