Знайдіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x^2-4x-10 яка паралельна прямій y=-6x+7


Ответы на вопрос

Отвечает Лушников Дмитрий.

f(x)'=-6=2x-4

2x=-2

x=-1

y=f(x0)+f(x0)'(x-x0)

f(x0)=1+4-10=-5

y=-5-6(x+1)=-5-6x-6=-6x-11.