Замість ліків Карлсон з'їв 350 г варення, що становить 28% банки з варенням. Скільки варення було в

банці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Карина.

Пропорция: 350 г - 28%

                      х г - 100%

х = 350 · 100 : 28 = 1250 г - столько варенья было сначала

Вiдповiдь: 1 кг 250 г.

Отвечает Симонова Викуля.

Ответ:1250 г варення

Пошаговое объяснение:350 грам-28%

X-100%

Тоді x=(100*350)÷28=35000÷28=1250грамів було спочатку у банці