Сторони прямокутника дорівнюють 8,9 і 6,39 см. Знайдіть площу прямокутника , попередню округливши

довжини його сторін до одинць.

Ответы на вопрос

Отвечает Савостяник Альонка.
8,9=9, а 6,39= 6
S = a*b
S= 9*6= 54 см2