Знайти площу прямокутного трикутника якщо його катет 5см, а гіпотенуза 7см


Ответы на вопрос

Отвечает Федосеев Александр.

Ответ: 5√6 (см²)

Пошаговое объяснение:

S = ½ав

За т. Піфагора: с²=а²+в²

в²=с²-а²=7²-5²=49-25=24

в=√24=2√6

S = ½ав=½×5×2√6=5√6(см²)