ғарыш кемесінде азық-түлікке арналған арнайы ыдыс болады.Оған арқайсысында 6 сықпадан 2 қатар

сыяды.25 ыдыс қойылатын контейнерге осындай неше сықпа сыяды?

Ответы на вопрос

Отвечает Крылатая Луна.

Ответ:

Шешуі 6×3=18

25-18=7

Пошаговое объяснение:

я незнаю првильно или нет

Отвечает Ильященко Ваня.

Ответ:

6×2=12 25-12=13

Пошаговое объяснение:

Меніңше осындай