Танатор пресно да се сте се ә) Ғарыш кемесінде азық-түлікке арналған арнайы ыдыс болады.Оған

әрқайсысында 6 сықпадан 2 қатар сыяды. 25 ыдыс қойы-латын контейнерге осындай неше сықпа сыяды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Ответ:

6×2=12

25+12=37

Пошаговое объяснение:

12÷6сықпа=2қатар