Матері 23 років, а дочці — 2. Через скільки років мати буде в 4рази старша за дочку?


Ответы на вопрос

Отвечает Гук Ліза.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

23+5=28

2+5=7

28/7=4