4. Обчисли периметр прямокутника, якщо йогоширина 4 см, а довжина в 2 рази більша від ширини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бадалов Азат.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

4*2=8-довжина

периметр= 4+4+8+8=24