Помогите пожалуйсто решить.очень надо 1 Чому дорівнює 5х, якщо 2(х−5)+3х=152 Знайдіть суму

коренів рівнянь 5х+10=15х+40 і 2(−5х+10)=80

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Алина.

Відповідь:

1)5х=142, 2) сума  коренів рівнянь буде -10,8

Покрокове пояснення:

5х+10-15х-40=0  -10х-30=0 х=-3   х1=-3

2(-5х+10)=80 -10х-78=0  х=-7,8     х2=-7,8

х1+х2=-10,8