Периметр прямокутника 12.4 см одна з його сторін на 3.8 см менша за другу. знайдіть сторони та

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Вікторія.

Ответ:

P=12.4 см

a- на 3,8 см менше   ↓

b-?                               ←

P= a+b+a+b

Нехай, b = x, a = x-3,8

Тоді,

(x-3,8)+х+(x-3,8)+х=12,4

4х-7,6=12,4

4х=12,4+7,6

4х=20

х=5

b = x = 5 см

a = x-3,8 = 5-3,8 = 1,2 см

S = a*b

S= 5 cм * 1,2 см = 6 см²

Пошаговое объяснение:

Отвечает Гарелин Егор.

Ответ:

b=3.8

a=12.4-b

a=8.6

a*b=32.68