1)Слава містить мідь і цинк.Цинк становить 9% сплаву.Скільки відсотків спалаху становить мідь?

2)Знайдіть 3% від числа 150. 3)Знайдіть число , якщо відомо, що 16% його дорівнюють 80. 3)Сума трьох число дорівнює 630.Перше число становить 32%, друге 48% суми . Знайдіть третє число . Очень срочно до 10 времи утра пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Верушкина Лера.

Ответ:

1. 100-9=91%

2. 150/100=1,5*3=4,5

3. 80:100*60=48

А дальше не знаю