у кошику удвічі більше яблук ніж на тарілці Після того як з тарілки переклали до кошика 1 яблуко то

яблук на тарілці стало утричі менше ніж у кошику Скільки було спочатку на тарілці і в кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Юля.

Ответ:

У тарільці х яблук

тоді у  кошику 2х яблук

складаємо рівняння

(2х+1)=(х-1)*3

2х+1=3х-3

3х-2х=1+3

х=4 яблук у тарільці

4*2=8 у кошику яблук

5х-3х=12+4

2х=16

х=8 яблук у кошику

8*5=40 яблук у мішку

Пошаговое объяснение: