Знайдіть площу ромба, діагоналі якого дорівнюють 14дм і 10дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Лера.

Ответ:

S=1/2d1*d2=1/2*14*10=70дм²

Отвечает Савельев Андрей.

Ответ:

Площа ромба дорівнює половині твори діагоналей, значить

S ромба = 1/2 * 6 * 8 = 24см²