Дівчинка прочитала 40% книжки у 155 сторінок. Скільки сторінок залишилось прочитати дівчинці?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

93 сторінки залишилось прочитати дівчинці

Пошаговое объяснение:

Вся книга - це 100%

1)100-40=60% - книги залишилось прочитати

2)155:100*60=93 (стр) - залишилось прочитати