Щоденно третьокласник до обіду обчислює 10 виразів ,після обіду 15 . Скільки виразів обчислює

третьокласник за тиждень

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10+15=25 виразiв третьокласник обчислюэ за день

25×7=175(вир.)

Отвечает Романюк Віка.

Ответ:

175

Пошаговое объяснение:

1)10+15=25(виразів)- за один день

у нас в тиждні 7 днів, тому

2)25*7= 175(виразів)