Даю 10 балов.Задача: Велосипедист проїхав 54 км що становить 45 % усього у шляху Скільки кілометрів

залишилося проїхати весипедисту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хачатрян Виктория.

Ответ:

1) 54 : 0,45=120 (км) - весь шлях.

2) 120-54= 66 (км) - залишилося

Пошаговое объяснение:

Отвечает Исламова Карина.

Відповідь:

1)54*100:45=120км

2)120км-54км=66км

Покрокове пояснення:

1)54км множимо на 100% та ділемо на 45

54км                         45%

Xкм-?                            100%

Робимо все навхрест:

Спочатку відоме навхрест відомого, а потім ділемо на те що навхрест невідомого.

2)120км(це всі 100%)- 54км(45%)=66км

Відповідь:66км