1. Запиши числа дробами. (1 бал) Одна восьма, дві третіх, шість десятих, три сьомих, чотири

дев'ятих.2. Запиши дроби у порядку зростання (2 бали):1/6; 1/2, 10; 1/8; 1/3; 1/5; 14; 1/7.3. Знайди 3/5 від 4725 (1 бал)4. Обчисли (2 бали).5074 - 4902 6+ 100​

Ответы на вопрос

Отвечает Расульметова Камила.

Ответ:

1/8

2/3

6/10=0,6

3/7

4/9

1/8,1/7,1/6,1/5,1/3,1/2,10,14

3/5=15/25

ОСТАЛЬНОЕ НЕ ПОНЯЛ

Пошаговое объяснение: