Відстань між двома селами становить 20 км. Артем пройшов пішки 1/4 шляху, а решту - проїхав на

велосипеді. Скільки кілометрів хлопчик проїхав на велосипед? Как розвязати виразом?

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавец Никита.

Відповідь:

х+1/4=20

х=20\1/4

х=5

Це одна четверта

Тоді 1-1/4=3/4

5*3/4=15

Покрокове пояснення:

Отвечает Петренко Владислав.

Відповідь:

20:4=5(км)--пройшов пішки

20-5=15(км)--проїхав на велосипеді

Покрокове пояснення: