Чи є число- 12 коренем рівняння 6x²+5x-1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Никита.

Ответ:

Д= 25-4•6•(-1)= 25+24=49

√д=7

х1=(-5+7)/12=1/6

х2=(-5-7)/12=-1

Відповідь: число 12 не є коренем даного рівняння