Знайдіть суму п’яти перших членів арифметичної прогресії, перший член якої дорівнює 10, а різниця

становить -5.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артём.

Ответ:

s5=2a1+(n-1)d=2*10+4*(-5)=20-20=0

Пошаговое объяснение: