Павло має такі результати зі стрибків у довжину 3,9м; 4м; 3,7м; 4,2м. Обчисліть середній результат

стрибка. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Letunovich Sava.

Ответ:

3.95м

Пошаговое объяснение:

(3,9+4+3,7+4,2)/4 =15,8/2=3,95(м)