У якій рівності правильно виконано підстановку для розв'язування систем рівнянь (3х-2y=4) (4x+y=-6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Коля.

Пошаговое объяснение:

\left \{ {{3x-2y=4} \atop {4x+y=-6}} \right. \\\left \{ {{3x-2y=4} \atop {y=-6-4x}} \right.

подставлем в первое уравнение

3x-2*(-6-4x)=4\\3x+12+8x=4\\11x=4-12\\11x=-8\\x=-\frac{8}{11}

подставим x в y

y=-6-4*(-\frac{8}{11} )\\y=-6+4*\frac{8}{11} \\y=-6+\frac{32}{11}\\y=-\frac{34}{11}